STOLARZ BUDOWLANY- Praca w Austrii OD ZARAZ
ABCWork
Sanok, Podkarpackie
8 d. temu

ABC WORK aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku STOLARZ BUDOWLANY STOLARZ BUDOWLANY -

Praca w Austrii OD ZARAZ Szukasz pracy w innym zawodzie ? Twoi znajomi szukają pracy za granicą ? odwiedź naszą stronę .

 • www.abcwork.eu Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. Oferujemy : - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) -
 • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę polskiego koordynatora -

  Pomoc w organizacji wyjazdu Wymagania : - Doświadczenie na stanowisku - Wykształcenie kierunkowe (mile widziane) - Komunikatywna znajomość j.

  niemieckiego - Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę - Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Prosimy o przesłanie CV na adres : Zapraszamy na Naszą stronę www.

  abcwork.eu obserwuj nas na Facebook , Twitter , Google + , linkedin , Instagram Dlaczego ABC Work : Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 Jesteśmy na rynku pracy już od 2010 roku Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami Pomogliśmy już wielu kandydatom Zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem firmy godnej zaufania 2016 oraz 2017 roku Szybkie kroki do podjęcia pracy 1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp.

  z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych. Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi. Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku