Listonosz_Gubin
Poczta Polska SA
Gubin, Lubuskie
9 d. temu

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko : Listonosz z rowerem Miejsce pracy : Gubin U nas zyskasz : stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, wolne weekendy, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, Skontaktuj się z nami, jeśli : chętnie się uczysz -

nie wymagamy doświadczenia, jesteś samodzielny / a i cenisz sobie swobodę działania, jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą sprawną fizycznie, posiadasz rower.

Na Twój dzień pracy będzie się składać : przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

1. Jeśli chce Pani / Pan zaaplikować na ogłoszenie oraz podać dane osobowe, informujemy że firma Poczta Polska S.A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w przypadku uzyskania Pani / Pana dobrowolnej zgody.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A. . 2. Klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej Poczty Polskiej S.

A. pod adresem : http : / / www.poczta-polska.pl / hermes / uploads / 2018 / 05 / Klauzula-informacyjna RODO.pdf Aplikacja na ogłoszenie wiąże się z koniecznością zapoznania się z klauzulą informacyjną.

Cenimy różnorodność! Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, powyżej 45 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy. Czekamy na Twoje CV !

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku