Seniorka z demencją ,Miejsce pracy — Nidda
Oferta opieki nad Panią Helene
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu

Do opieki jest sympatyczna seniorka, która ma początki demencji. Podopieczna powinna chodzić o rollatorze, robi to niestety niechętnie.

Codziennie trzeba do tego seniorkę mobilizować, a przy tym uważać, aby się nie przewróciła. Seniorka chodzi w pieluchomajtkach, sama sobie je zmienia.

Wraz z Panią mieszka mały piesek, którego trzeba pilnować. Babcia jest bardzo przywiązana do swojego pupila. Dom jest 400 m2.

Rodzina bardzo sympatyczna. Przyjeżdża raz na miesiąc. Wymagania : komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku prawo jazdy -

mile widziane życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych Oferujemy : legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!) wynagrodzenie nawet do 1300 EUR netto! podpisanie jednej czytelnej umowy dodatkowe ubezpieczenie NW i OC pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydata bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie pokrycie kosztów podróży w obie strony opiekę i wsparcie naszego zespołu W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt : Gdańsk, ul.

Wały Piastowskie 1 (Zieleniak), 9 piętro, lok. 910 Tel. : 666 826 907 Email : Zapraszamy również na naszą stronę internetową : www.

opiekunki.interkadra.pl Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-

mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku