Opieka nad 96-letnią seniorką + STAŁY DODATEK DO OFERTY!
ATERIMA MED
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

ATERIMA MED oferuje bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje.

Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie partnerskich relacji z Opiekunami. Zapraszamy do 12 biur stacjonarnych i mobilnych punktów rekrutacyjnych w całej Polsce.

Oferujemy także wygodną rekrutację online, bez wychodzenia z domu. Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunów w stabilnej firmie, która od 2011 roku stara się być najlepszym pracodawcą w branży opieki.

Opieka nad 96-letnią seniorką + STAŁY DODATEK DO OFERTY! Miejsce pracy : Niemcy, Schwetzingen Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe : Do opieki jest pani, która ze względu na swój wiek jest już bardzo osłabiona i większość dnia spędza w łóżku.

Seniorka ma również problemy z kolanami, dlatego na spacery zabierany jest wózek inwalidzki. Codzienna toaleta wykonywana jest w łóżku, dwa razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst, który kąpie panią w wannie.

Podopieczna korzysta z pieluchomajtek. Do obowiązków Opiekuna należy dbanie o higienę ciała seniorki, wykonywanie profilaktyki przeciwodleżynowej oraz przygotowanie i podawanie posiłków.

Zdarza się, że do seniorki należy wstać w nocy. Pani mieszka w ładnie urządzonym domu z ogrodem, w spokojnej okolicy. Do dyspozycji Opiekuna jest przestronny pokój i osobna łazienka.

W domu podłączony jest Internet. Stawka wynagrodzenia zawiera stały dodatek na ofercie. Wymagane kwalifikacje :

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
 • gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 3 tygodni
 • empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej Co gwarantuje ATERIMA MED?
 • legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku (działamy od 2011 r.)
 • atrakcyjne zarobki i opłacone składki ZUS (emerytalne, rentowe, zdrowotne)
 • wysokie premie za polecenia nowych Opiekunów (400 zł brutto) i Rodzin (nawet 200 EUR netto)
 • wynagrodzenie w EUR lub PLN wybór należy do Ciebie
 • pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty
 • szczegółowy opis zlecenia przed wyjazdem
 • elastyczne terminy wyjazdów praca nawet w ciągu kilku dni
 • fachową opiekę ze strony naszych koordynatorów i ekspertów
 • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
 • kursy językowe oraz szkolenia z zakresu opieki nad seniorami Gdzie możesz nas znaleźć? - zadzwoń 12 341 15 15, - wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 oddzwonimy, -
 • odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na www.aterima-med.pl ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ : 16455) ul.

  Puszkarska 7 f 30-644 Kraków tel. : 12 341 15 15 www.aterima-med.pl Zapewniamy, że Twoje dane osobowe są bezpieczne. Administratorem danych osobowych jest Grupa ATERIMA Sp.

  z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f. Dane przetwarzane są na podstawie Twojej zgody, nie później niż do czasu jej wycofania.

  W każdej chwili przysługuje Ci : dostęp do danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możliwe jest również wycofanie zgody na przetwarzanie danych oraz wniesienie skargi do organu nadzorczego.

  Podanie danych jest dobrowolne, niemniej niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a wycofanie zgody powoduje, że udział w nim nie jest możliwy.

  Wstępna analiza aplikacji kandydatów może odbywać się elektronicznie lub w zautomatyzowany sposób. Odbiorcami danych mogą być pracownicy Grupy ATERIMA oraz nasi zaufani partnerzy.

  Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych : Aplikując potwierdzasz, że zapoznałeś się z powyższą informacją. Aplikując zgadzasz się także na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w celu udziału otwartej w rekrutacji jako opiekun / ka, w tym na ich przekazanie naszym zaufanym partnerom (np.

  podopiecznym lub koordynatorom w Niemczech), w celu dopasowania oferty zatrudnienia.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku