elektryk budowlany
Runtime Polska
Zgorzelec, Dolnośląskie
4 d. temu

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 4261, jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w sześciu krajach Unii Europejskiej i działającej od dziesięcioleci na niemieckim rynku pracy.

Oddział w Polsce został założony w czerwcu 2005 i działa aktualnie w branży pośrednictwa pracy za granicę i doradztwa personalnego ponownie na terenie Zgorzelca.

Dla naszych kontrahentów za granicą poszukujemy ELEKTRYKóW BUDOWLANYCH Wymagania : - komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego -

doświadczenie na podobnym stanowisku - uprawnienia SEP do 1 kV - motywacja i chęć do pracy Oferujemy : - niemiecką umowę o pracę -

11 € netto / godz. - mieszkanie na koszt pracodawcy - zatrudnienie na min. 6 miesięcy Proszę o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku