Doręczanie przesyłek
DPD
Opole
8 d. temu

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zainteresowanych doręczaniem przesyłek w godzinach popołudniowych / porannych na terenie Opola

Wymagania

Oferta skierowana jest do osób :

  • poszukujących dodatkowego dochodu,
  • dysponujących kilkoma wolnymi godzinami w ciągu dnia,
  • komunikatywnych i pozytywnie nastawionych,
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem
  • posiadających własny samochód osobowy
  • Oferujemy :

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia lub własnej działalności,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od ilości doręczonych przesyłek,
  • gwarantowaną stawkę godzinową,
  • elastyczne godziny współpracy (2-5h dziennie),
  • szkolenia instruktażowe.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

    Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ( DPD ) z siedzibą w Warszawie przy ul.

    Mineralnej 15, 02-274 Warszawa.

    Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych