Pracownik magazynu – praca dodatkowa
KS Service sp. z o.o.
Brodnica, Wielkopolskie, Polska
2 d. temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Brodnicy na stanowisku : PRACOWNIKA MAGAZYNU .

Poszukujesz pracy dodatkowej? Zależy Ci na tym, aby połączyć pracę ze szkołą czy obowiązkami domowymi? Chcesz podjąć pierwszą pracę i sobie dorobić?

Niezależnie od tego, co wybierzesz - mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania!

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia).

Pracujemy od poniedziałku do piątku, więc jeśli uczysz się zaocznie, to świetna opcja dla Ciebie. Nowych pracowników wdrażamy w obowiązki i zapewniamy profesjonalne szkolenie wprowadzające.

Dodatkowo zawsze możesz liczyć na wsparcie konsultanta personalnego.

Nie czekaj - APLIKUJ już teraz! Na rozmowę koniecznie zabierz ze sobą znajomych - razem pracuje się raźniej!

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy - tel. 506 561 604 lub 503 075 956.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku