Analityk/Tester
mBank S.A.
Warszawa Polska
22 d. temu

Główne zadania :

  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu;
  • w szczególności konieczność uszczegółowienia ogólnych zadań i koncepcji biznesowych

  • Przygotowywanie dokumentacji dla nowych rozwiązań
  • Opracowywanie scenariuszy testowych
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Testowanie nowych funkcjonalności i naprawionych usterek
  • Raportowanie błędów
  • Parametryzacja środowisk testowych
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe, studia techniczne lub ekonomiczne lub student ostatniego roku
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenia na projekcie wdrożeniowym w roli analityka lub testera
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Umiejętność współpracy z klientem biznesowym oraz wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym dociekliwość, zdolność prowadzenia negocjacji
  • Wysoka samodzielność oraz zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań bardzo dobra organizacja pracy szybkie przyswajanie wiedzy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Spostrzegawczość i dokładność oraz samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwijania własnej wiedzy
  • Zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • Oferujemy :

  • Pracę w jednym z największych software house’ów w Polsce (250 osób oraz miliony linii kodu)
  • Nowoczesne procesy i narzędzia (m.in. Jira Agile, Git, Teamcity, Chef, Visual Studio 2015 i wiele innych)
  • Praca w zespole SCRUMowym
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 razy w tygodniu
  • Współtworzenie oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów i wielokrotnie nagradzanego w konkursach na całym świecie (np.
  • raport Forrestera, Efma, Finovate)

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B w renomowanej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych