Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Sieci Dostępowej
UPC
Katowice
3 d. temu

Zakres zadań :

ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami / wykonawcami w zakresie monitorowania i utrzymania Telekomunikacyjnej Sieci Dostępowej,

stosowanie procedur i metodologii dotyczących utrzymania i konserwacji sieci w zakresie działań zleconych / naprawczych,

odpowiedzialność za zarządzanie partnerami zewnętrznymi (podwykonawcami),

realizacja działań prewencyjnych w celu poprawyparametrów jakościowych sieci (KPI),

współpraca z partnerami wewnętrznymi : działem konstrukcji / New Build, działami IT, działem B2B,

wspieranie rozwoju sieci dostępowych w zakresie :

badanie terenu,udział w procedurze odbioru,

rekomendacja zmian w procesach i standardach technicznych związanych z budową / przebudową sieci dystrybucyjnej, serwisami technicznymi i instalacjami abonenckimi,

przygotowywanie cyklicznych i bieżących raportów niezbędnych do analizy danych,

zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami na potrzeby utrzymania / konserwacji sieci.

Oczekiwania wobec kandydatów :

bardzo dobra znajomość techniczna sieci dostępowych,

doświadczenie z zakresu budowania, obsługi i utrzymania sieci telekomunikacyjnych,

znajomość z dziedziny procesów biznesowych E2E usługodawców kablowych,

umiejętność realizacji prac w zakresie programów i projektów wspierających wdrożenie i / lub migrację systemów technicznych,

osiąganie celów,których termin realizacji zawarty jest w wąskich ramach czasowych,

wykształcenie średnie techniczne,

znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

Oferujemy :

możliwość ciekawej pracy i rozwoju w organizacji będącej częścią międzynarodowej grupy Liberty Global,

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

pakiet benefitów prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet usług UPC, karta Multisport

Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj