Specjalista ds. turystyki.
JDM Group
Warszawa, Mazowieckie
9 d. temu

gencja Pracy JDM Recruitment o nr 15955 dla swojej spółki JDMercury Travel działającej od 1999 roku poszukuje : Specjalista ds.

turystyki. Miejsce pracy : Warszawa, Wierzbno, Opis stanowiska : - Osób ze znajomością języka rosyjskiego, - Aktywna sprzedaż oferty turystycznej firmy JDMercury Travel, -

Praca w biurze w unormowanych godzinach pracy od poniedziałku do piątku, - Możliwość promocji na wycieczki. Główne zadania Specjalisty ds.

Turystyki : - Sprzedaż oferty JDM Travel w biurze oraz udzielanie informacji klientom o aktualnych ofertach i promocjach.

Wymagania : - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług turystycznych, - Odpowiedzialność i samodzielność w działaniach, -

Znajomość języka rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Oferujemy : - Wynagrodzenie : - Podstawa plus prowizja -

Możliwość ceny promocyjnej na wycieczki organizowane przez biuro turystyczne. - Bardzo dobra atmosfera w pracy, - Unormowany czas pracy po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko. Wszyscy kandydaci będą brani pod uwagę. Więcej informacji pod numerem 792 811 110 w godzinach pracy biura od 9 : 00 do 17 : 00 Do przesłanej oferty prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Pozdrawiamy zespół JDM Group

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku