Webmaster
ZP20 P
Polska / WARSZAWA
9 d. temu

WEBMASTER

Do oddziału poszukujemy osób posiadających doświadczenie i umiejętności w instalacji, konfiguracji i zarządzaniu systemem WordPress.

Osoba taka musi także posiadać wiedzę na temat języka PHP, bazy danych MySQL oraz znajomość HTML5, CSS3, JavaScript w stopniu umożliwiającym modyfikację wtyczek i szablonów WordPress

WEBMASTER

Przewidywana liczba miejsc : 1+

miejsce pracy : PRACA ZDALNA / WARSZAWA

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe / student informatyki
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie jako Webmaster lub Programista PHP potwierdzone bogatym portfolio
  • Bardzo dobra znajomość : PHP MySQL JavaScript
  • Doświadczenie i znajomość WordPress - pod kątem instalacji, konfiguracji oraz modyfikacji kodu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • pomysłowość, dokładność i orientacja na szybką realizację zadań
  • Oferujemy :

  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych prac
  • dorywczą pracę na umowę o dzieło
  • pracę na podstawie Umowy o pracę po dłuższej współpracy
  • pracę zdalną lub pracę w siedzibie firmy
  • Obowiązki :

  • Instalacje systemu WordPress
  • Konfigurowanie systemu WordPress
  • Wgrywanie i konfiguracja szablonów WordPress (w tym tłumaczenia interfesju i komunikatów)
  • Modyfikacje wtyczek i szablonów WordPress
  • Wprowadzanie treści
  • Wymagania w CV :

  • Koniecznie dołącz zdjęcie , CV bez zdjęcia będą odrzucane
  • W wykształceniu podaj jedynie ukończoną uczelnię, kierunek i tytuł pracy magisterskiej
  • W kursach i szkoleniach podaj tylko te, które uważasz, że przydadzą Ci się w tej pracy
  • W danych kontaktowych napisz jedynie : Imię i Nazwisko, jestem z twoje miasto , telefon i e-mail nie interesuje nas twój wiek, gdzie dokładnie mieszkasz czy też czy masz dzieci
  • Nie pisz także o swoim hobby i tym podobnych bzdurach
  • Wymagania odnośnie Listu Motywacyjnego :

  • Po prostu napisz bez dodatkowych adresacji czy poważań itd., dlaczego to Ty miałbyś / miałabyś dla nas pracować.
  • CV oraz List Motywacyjny prosimy o przesłanie na adres rekrutacja zp20.pl z dopiskiem w temacie WEBMASTER

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w mailu oraz na wszystkich przesłanych dokumentach : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

    29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Odpowiadamy wyłącznie na wybrane zgłoszenia

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych