MAGAZYNIER
Jobs Plus
Kraków, małopolskie
42 d. temu

Wymagania

JAKIE OBOWIĄZKI CI POWIERZYMY? SPRAWA JEST PROSTA!

Zajmiesz się kompletacją artykułów przy użyciu terminali radiowych!

NIE WIESZ CZY SOBIE PORADZISZ? SPOKOJNIE!

Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy to samodzielność i pracowitość. Wszystkiego innego możemy Cię nauczyć ;)

A w ramach współpracy możesz liczyć na :

  • pracę w systemie w systemie 2-zmianowym
  • godziny pracy : 9 : 00 17 : 00, 14 : 00 22 : 00
  • stawkę godzinową w wysokości 13zł / netto
  • Nie zwlekaj! Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników już dziś! Prześlij swoje CV przez formularz aplikacyjny!

    Klikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiednich zgód w formularzu aplikacyjnym.

    Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.

    Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

    Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

    Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."

    Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych