Młodszy pozycjoner - dla studentów dziennych Gdzie? Bydgoszcz
Sunrise System
Bydgoszcz
41 d. temu

Znasz podstawy HTML i CSS i jesteś gotowy / gotowa do podjęcia pracy, ale na razie na część etatu?

Zapraszamy do aplikowania do Działu Pozycjonowania w Sunrise System!

Naszym współ- i pracownikom proponujemy zarówno dynamiczny i kreatywny rozwój, jak również bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.

Oferujemy :

  • elastyczny grafik, dopasowany do studiów,
  • ciekawe projekty,
  • niezliczone szkolenia i wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę,
  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży SEO / SEM,
  • stabilizację, gdy tylko zdecydujesz sie na pracę na pełen etat - zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • komfortowe warunki pracy : miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji w centrum Bydgoszczy,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • benefity pozapłacowe : prywatna opieka medyczna, karta MultiSport po okresie próbnym.
  • Wymagania :

  • znajomość HTML / XHTML i CSS,
  • dyspozycyjność do pracy na min. 3 / 5 etatu.
  • Zakres obowiązków :

  • optymalizacja i pozycjonowanie stron www Klientów pod opieką mentora.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych