Murarz - Austria
teampool personal service sp. z o. o.
Nowy Sącz, Małopolskie
2 d. temu

Zachwycamy. Dzięki naszej niezawodności i porządności staliśmy się jedną z wiodących Agencji Pracy w Austrii. Podstawą filozofii naszej firmy jest wysoki szacunek dla pracowników i klientów -

na tym budujemy naszą współpracę. Dla naszych klientów prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko murarz (M / K) Wymagania : -

doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku - wykształcenie kierunkowe mile widziane - komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunek konieczny -

prawo jazdy kat. B - własny transport Oferujemy : - zatrudnienie na austriackich warunkach - atrakcyjne wynagrodzenie - 13 i 14 pensja -

bezpłatne zakwaterowanie - ubezpieczenie zdrowotne (dla pracownika i członków jego rodziny) - możliwość rozwoju zawodowego -

długofalową współpracę - opiekę koordynatora Dodatkowo teampool oferuje : odzież roboczą, akademię teampool, szkolenia, przyjęcia świąteczne i prezenty, teampool aplikację i wiele więcej! Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV na adres lub o kontakt telefoniczny pod numerem 502 815 559 lub 77 403 9223 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 : 00 do 16 : 00.

Administratorami danych są teampool personal service gmbh z siedzibą w 5201 Seekirchen (Austria), Hauptstraße 16a oraz teampool personal service sp.

z o. o. z siedzibą w 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Rynek 17 / 8. W związku z przetwarzaniem danych z administratorami można skontaktować się poprzez +48 502 815 559, a także listownie na adres siedziby.

Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez teampool personal service gmbh z siedzibą w Seekirchen (Austria) oraz teampool personal service sp.

z o. o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich dla potrzeb procesu rekrutacji oraz przekazania mojej kandydatury pracodawcy użytkownikowi.

Jeżeli wyraża Pani / Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych również w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska, prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez teampool personal service gmbh z siedzibą w Seekirchen (Austria) oraz teampool personal service sp.

z o. o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich dla potrzeb bieżącego oraz przyszłych procesów rekrutacji na podobne stanowiska oraz przekazania mojej kandydatury pracodawcy użytkownikowi.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Informacje o celach i podstawach przetwarzania danych oraz przysługujących prawach znajdzie Pani / Pan poniżej : Administratorami danych są teampool personal service gmbh z siedzibą w 5201 Seekirchen (Austria), Hauptstraße 16a oraz teampool personal service sp.

z o. o. z siedzibą w 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Rynek 17 / 8. W związku z przetwarzaniem danych z administratorami można skontaktować się poprzez +48 502 815 559, a także listownie na adres siedziby.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej RODO ).

Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą współpracujące z administratorami podmioty zainteresowane zatrudnieniem osoby na stanowisko, na które Pan / Pani aplikuje.

Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez czas trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody na przetwarzanie w toku przyszłych rekrutacji przez okres 20 lat.

Przysługuje Pani / Panu prawo wycofania wyrażonej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodę można wycofać, przesyłając informację na adres lub dzwoniąc na numer 502 815 559. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo przenoszenia danych.

W przypadku, gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza obowiązujące przepisy, przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Podanie danych kontaktowych oraz dotyczących wykształcenia, uprawnień zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku