Asystentka Biura
Kredyt Inkaso
Warszawa, Polska
5 d. temu

Opis stanowiska :

  • Prowadzenie i obsługa sekretariatu oraz bieżących spraw związanych z właściwym funkcjonowaniem biura
  • Zarządzanie korespondencją oraz obsługa procesu obiegu dokumentów, w tym kontakt z urzędami, firmami zewnętrznymi, współpraca z pozostałymi oddziałami Grupy
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych, opieka nad gośćmi firmy
  • Planowanie i organizacja podróży służbowych
  • Inne bieżące zadania administracyjne wynikające z codziennych potrzeb Grupy
  • Wymagania :

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz sprawna obsługa urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Terminowość
  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Godziny pracy : 10-18
  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karta MultiSport oraz inne benefity
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w swojej branży
  • Nowoczesne biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych