Student Brand Manager
RED BULL
Poznan, Wielkopolskie, Poland
30 d. temu

Praca dla studentów

Jesteś bystrym i dynamicznym studentem uczelni wyższej? Jesteś zdeterminowany i otwarty? Jesteś towarzyskim kameleonem? Chciałbyś połączyć studiowanie z niekonwencjonalnymi działaniami marketingowymi?

Red Bull Ci to umożliwi Zostań Student Brand Managerem (SBM) firmy Red Bull! Nasi SBMowie podchodzą do marki Red Bull z pasją, którą zarażają swoich rówieśników.

Odpowiadają za rozwój wizerunku marki w środowisku uniwersyteckim. Celem programu Student Brand Manager jest dotarcie do nowych studentów i wzbudzenie ich zainteresowania oraz dbanie o odpowiedni wizerunek marki Red Bull.

W 1987 roku, Red Bull stworzył nie tylko nowy produkt, ale również całkowicie nową kategorię produktów napoje energetyczne.

Dzisiaj firma Red Bull to ponad 11500 osób w ponad 171 krajach i ponad 6 miliardów sprzedanych puszek rocznie. Świat Red Bulla tworzy przestrzeń dla ludzi, którzy chcą być aktywni, mają swoje pasje i chcą się rozwijać.

Zobacz na czym polega różnica.

ZADANIA, W KTÓRYCH POKAŻESZ SWOJE MOCNE STRONY

MISJA NA KAMPUSIE

BĄDŹ EXPERTEM DS. MARKI RED BULL

Wymagania : oczekiwane umiejętności)

Pasja do marki Red Bull

Przedsiębiorczość, kreatywność i innowacyjność

Zdolnosći organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem

Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność aktywnego słuchania

Znajomości i kontakty wśród różnych środkowisk studenckich

Student w pełnym wymiarze czasu, zaangażowany w działalność studencką z doskonałą znajomością kampusu

Studiowanie w danym mieście

Preferowani studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Podróże : 50%

W liście motywacyjnym postaraj się opisać swoje cechy i umiejętności, które mogą być najbardziej przydatne dla nas. Rozwiń skrzydła, pokaż kim jesteś i skąd bierze się Twoje przekonanie, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Dziękujemy!

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z wyjaśnieniem, dlaczego Twoje osobiste doświadczenie odegra ważną rolę w pracy dla firmy Red Bull.

Chcemy poznać Twój indywidualny styl co się dla Ciebie liczy w życiu i dlaczego uważasz, że praca z nami to Twoja następna wielka szansa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) .

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .
Kontynuuj
Formularz wniosku