Pracownik produkcji lotniczej (do przyuczenia)
adecco
Świdnik, Lubelskie
9 d. temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta, Firmy z branży produkcji sprzętu lotniczego poszukujemy osób na stanowisko : Pracownik produkcji lotniczej (do przyuczenia) Mamy ponad 40 wolnych miejsc pracy! Nie wymagamy doświadczenia! Wymagania : wykształcenie ponadgimnazjalne, zdolności techniczne, mile widziana podstawowa znajomość rysunku technicznego.

Zadania : prace produkcyjne oraz montażowe, obsługa narzędzi ręcznych, mierzenie detali. Oferujemy : szkolenie, umowę o pracę na pełen etat, stawkę miesięczną -

2310 zł brutto + premie + nadgodziny, możliwość korzystania z kart sportowych, ubezpieczenia zdrowotnego itp. możliwość długotrwałej współpracy.

Oferta dot. pracy tymczasowej Poleć nasze oferty znajomym! Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt z Biurem Adecco : Peowiaków 10 / 1, Lublin Tel.

723 320 180 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp.

z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj.

Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. wszystkie z siedzibami w Warszawie pl.

Europejski 2 wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp.

z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria.

Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku