Analityk IT
Hochland
Kaźmierz, wielkopolskie, Polska
1 d. temu

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby, należeć będzie :

  • analiza wymagań biznesowych, projektowanie i wprowadzanie zmian do funkcjonującego systemu informatycznego oraz aplikacji biznesowych;
  • zapewnienie ciągłości działania krytycznych procesów biznesowych w systemach i aplikacjach biznesowych, w tym w modułach SAP : SD, PP, MM, WM, FI, CO;
  • prowadzenie i realizację projektów informatycznych we wszystkich obszarach biznesowych firmy;
  • koordynowanie i nadzorowanie pracy dostawców oprogramowania oraz usług IT;
  • tworzenie użytkowników i zmiany ich uprawnień w systemach IT, a także prowadzenie szkoleń dla użytkowników za kresie danych systemów informatycznych oraz aplikacji biznesowych;
  • wsparcie techniczne dla użytkowników na II linii wsparcia Service-Desk;
  • identyfikacja i opis błędów oraz przekazywanie ich do III linii wsparcia;
  • podnoszenie świadomości Pracowników firmy w zakresie technologii informatycznych i bezpieczeństwa IT.
  • Wymagania

    Od kandydatów na to stanowisko wymagamy :

  • wykształcenia wyższego - informatyka lub pokrewne;
  • min. 3 - letniego doświadczenia w pracy związanej z rozwojem systemów IT;
  • doświadczenia zawodowego w obszarze analizy biznesowej i systemowej;
  • znajomości przynajmniej 3 z wymienionych modułów / systemów SAP : SD, HR, MM, PP, WM, FI, CO, PM, APO, BW;
  • umiejętności analitycznych i kreatywnego myślenia w rozwiązywaniu problemów;
  • zorientowania na pracę zespołową oraz umiejętności komunikacyjnych;
  • mile widziana znajomość relacyjnych baz danych, SQL oraz podstawowa znajomość MS SharePoint;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (B1 / B2).
  • Oferujemy

    Na tym stanowisku oferujemy :

  • możliwość pracy w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji;
  • stabilne zatrudnienie umowa o pracę i elastyczny czas pracy (w tym możliwość home office);
  • atrakcyjny i adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń, w tym również różnorodny pakiet świadczeń socjalnych;
  • niezbędne narzędzia pracy oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • transport pracowniczy na trasie : Poznań Kaźmierz.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych