Inspektor nadzoru inwestorskiego (branża elektroenergetyczna)
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Wrocław dolnośląskie Polska
14 d. temu

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie przydzielonych zadań inwestycyjnych w celu ich zrealizowania zgodnie z wymogami Spółki.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z ustawą Prawo budowlane,
  • analizowanie i opiniowanie dokumentacji projektowej, harmonogramów robót oraz problemów związanych z realizowanymi robotami,
  • bieżące nadzorowanie postępu robót w celu ich rozliczania i oceny zgodności z przyjętymi harmonogramami,
  • udział w komisjach związanych z realizacją zadania inwestycyjnego (np. przekazaniu terenu budowy, opracowaniu regulaminów, odbiorach robót, przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych),
  • monitorowanie i nadzorowanie robót pod względem przestrzegania obowiązujących przepisów,
  • udział w sporządzaniu dokumentów potwierdzających zakres i jakość wykonanych robót w tym : obmiarów, rachunków ilościowych, przejściowych świadectw płatności, protokołów odbiorów robót w celu wystawiania dokumentów rozliczeniowych,
  • udział w procesie tworzenia dokumentacji dla rozliczania środków trwałych w budowie.
  • Wymagane kwalifikacje :

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 3 lata na stanowiskach związanych z budową, utrzymaniem lub diagnostyką infrastruktury,
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • znajomość MS Project,
  • znajomość AutoCAD,
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
  • Mile widziane kwalifikacje :

  • doświadczenie w budowie, utrzymaniu lub diagnostyce sieci trakcyjnej,
  • znajomość warunków kontraktowych FIDIC,
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Oferujemy :

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.
  • W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). W przypadku braku takiej klauzuli, kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte, zgodnie z Ustawą, bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

    Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku.

    Oferta pracy dla wybranego kandydata zostanie złożona na stanowisko zgodne z postanowieniami Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy, które może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 20.05.2018.

    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj