Pracownik produkcji (bez znajomości języka)- Węgry
Adecco Poland Sp. z o.o.
Opole, Opolskie
6 d. temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie prowadzimy dla naszego klienta rekrutację na stanowisko : Pracownik produkcji (bez znajomości języka)-

Węgry Miejsce pracy : Węgry- Mór Opis stanowiska :

 • Praca przy produkcji części samochodowych- praca na okres 3 miesięcy
 • Obsługa maszyn Czego wymagamy :
 • Gotowości do wyjazdu na okres 3 miesięcy
 • Gotowości do pracy zmianowej
 • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego Co możemy Ci zaoferować :
 • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
 • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 8300 zł / brutto (3178zł brutto + gwarancja stałej premii 16,67% + gwarantowana dieta - 44 euro / dzień)
 • Darmowy transport oraz zakwaterowanie
 • Zapewnione wyżywienie
 • Darmowy zjazd raz na miesiąc do Polski na weekend
 • Po powrocie możliwość zatrudnienia w Polskiej fabryce Aplikacje : Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres mail Oferta dotyczy pracy za granicą.
 • Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.

  j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp.

  z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

  Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj.

  Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. wszystkie z siedzibami w Warszawie pl.

  Europejski 2 wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp.

  z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria.

  Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

  A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku