Specjalista ds. Eksportu
POZBRUK
dolnośląskie Wrocław
5 d. temu

Opis stanowiska

  • Praca w centrali firmy Sobota k. Poznania,
  • Obsługa klienta eksportowego w zakresie realizacji zamówień,
  • Zapewnienie terminowej realizacji wysyłek,
  • Współpraca z podwykonawcami z zakresu organizacji transportu,
  • Przygotowanie dokumentów oraz odpowiedzialność za ich obieg,
  • Budowanie i dbałość o relacje z klientami,
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy.
  • Wymagania

  • Znajomość języków :
  • niemieckiego
  • na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (mailową oraz telefoniczną). Znajomość języka francuskiego jako warunek konieczny

  • Znajomość przepisów oraz procedur obowiązujących w sprzedaży eksportowej,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem),
  • Dobra znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office,
  • Dobra organizacja czasu pracy i samodzielność,
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach; pod presją czasu,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Zorientowanie na sukces i wynik zespołu,
  • Inicjatywa w działaniu, zaangażowanie w powierzone obowiązki i chęć podejmowania się nowych wyzwań,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Oferujemy

  • Możliwość kreowania pracy od podstaw (na potrzeby nowego produktu na rynku SCALAMID),
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez załączony formularz.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych