Pielęgniarka | Pielęgniarz | Dom Seniora w Monachium- Niemcy
VIOMEDA
Wrocław, Dolnośląskie
9 d. temu

VIOMEDA Violetta Illes 0049(0)176 30308783 VIOMEDA świadczy usługi z zakresu pośrednictwa pracy w branży medycznej. Współpracujemy z instytucjami takimi jak Domy Seniora, Kliniki oraz firmy zatrudniające pielęgniarki środowiskowe.

Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Naszym Kandydatom proponujemy oferty pracy odpowiadające ich kwalifikacjom i preferencjom.

Do pracy w Domu Seniora w Monachium poszukujemy kandydatów / kandydatki na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz Oferta dla Kandydatów / Kandydatek posiadających Urkunde jako Gesundheits-

und Krankenpfleger / in : Możliwość podjęcia pracy tymczasowej na np. 3 miesiące. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Wynagrodzenie od 2,600.- € do 2,800.- € brutto plus dodatki. Możliwość przyjazdu do pracy próbnej. Zakwaterowanie bezpłatne w domu seniora lub w apartamentach dla personelu-

niski czynsz. Oferta dla Kandydatów / Kandydatek nie posiadających nostryfikacji : Do uzyskania nostryfikacji praca jako pomoc pielęgniarki / wynagrodzenie od 1,800.

 • € do 2,300.-€ brutto. Stałe godziny pracy 38,5 40,0 godz. / tyg. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Wynagrodzenie w instytucjach po uzyskaniu nostryfikacji od 2,600.
 • € do 2,800.- € brutto plus dodatki. Zakwaterowanie w domu seniora : apartamenty dla personelu- niski czynsz. Opieka przez nasza firmę.
 • Pomoc w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu i w sprawach urzędowych. Przejęcie kosztów za dalszy kurs języka niemieckiego przez pracodawcę .

  Pomoc w organizacji przyjazdu rodziny. Możliwość przyjazdu do pracy próbnej. Wymagania : Wyksztalcenie pielęgniarskie magister, licencjat, liceum medyczne, studium medyczne Znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem w stopniu min.

  A2 Gotowość do zamieszkania na stałe w Niemczech lub do pracy tymczasowej. Aktualne prawo wykonywania zawodu. Złóż aplikację : Per Email : viomeda(at)violetta-

  illes.com W aplikacji proszę dopisać : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.

  08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Nasze usługi są dla kandydatów BEZPŁATNE Zapraszamy do współpracy!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku