Poszukujemy świeżej krwi! Bohater Klienta
COB
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
9 d. temu

Zakres odpowiedzialności sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora Orange Polska S.A. realizacja indywidualnych planów sprzedażowych profesjonalna obsługa stałych Klientów biznesowych Oragne budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażną obsługę abonentów sieci Orange Profil kandydata posiadasz nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i / lub usług łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie umiesz współpracować w zespole jesteś silnie zorientowana / y na zrealizowanie wyniku masz w sobie dużo energii i inicjatywy pragniesz osiągnąć sukces jesteś pewna / y siebie i elastyczna / y w myśleniu dobrze znasz pakiet MS Office Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.) . Administratorem podanych dobrowolnie danych jest Centrum Obsługi Biznesu Sp.

z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Kliknięcie przycisku aplikowania oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Centrum Obsługi Biznesu Sp.

z o.o. s.k.a. z siedzibą w Bydgoszcz 85-109, ul. Grodzka 19 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz. U. 2016 r. poz. 922.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku