Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim
FF Fracht Sp. z o.o.
Wrocław
13 d. temu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres : praca fracht.pl

Podstawowe obowiązki :

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych poprzez przyjęcie i skuteczną realizację zleceń spedycyjnych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dla kluczowych klientów
  • Nawiązanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Przygotowanie dokumentacji spedycyjnej i innych prac administracyjnych
  • Wymagania :

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • Komunikatywna znajomość drugiego języka obcego
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym i dynamicznym zespole
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych