Projekt ubezpieczeniowy
Telmon
Toruń, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu

Miejsce pracy : Toruń Region : Kujawsko-pomorskie Potrzebujesz stałej , dobrze płatnej pracy przyjdź do Telmon. Jeśli przeglądasz ogłoszenia o pracę, to na pewno zauważyłeś , że najwięcej ofert jest związanych z ubezpieczeniami.

Zastanawiasz się dlaczego? Branża ubezpieczeniowa w ostatnich latach bardzo szybko się rozwinęła, stąd takie zapotrzebowanie na agentów ubezpieczeniowych.

W Telmonie nauczysz się tego od podstaw. Nasze szkolenia są profesjonalne. Podczas Nich nauczysz się jak wykorzystywać wiedzę w praktyce.

Za szkolenie również otrzymasz wynagrodzenie. Do Twoich zadań należeć będzie :

 • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
 • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem Co zyskasz pracując w Telmonie :
 • Umowę zlecenie,
 • Wynagrodzenie nawet 20zł / h,
 • Twoje wynagrodzenie może wzrosnąć dzięki następującym elementom : Jeśli polecisz osobę do pracy, otrzymasz 500 zł, Jeśli będziesz brał / a udział w konkursach masz możliwość wygrania bonów pieniężnych lub wartościowych nagród (np.
 • laptop, tablet itp.), Jeśli będziesz miał / a 100% frekwencję masz możliwość otrzymania m.in. biletów do kina, do restauracji, teatru itp.

  Pracujemy w systemie dwuzmianowym od 8 : 30 i 21 : 00, po minimum 6 h / dziennie. Jeżeli jesteś w stanie pracować więcej masz taką możliwość.

  Przysługuje Ci prawie godzinna przerwa! Jeżeli będziesz potrzebował / a jakiegoś wolnego dnia, możesz liczyć na wyrozumiałość kierownika.

  Telmon dba o Twoje zdrowie dofinansowując okulary korekcyjne, kartę Multisport, czy tez prywatną opiekę medyczną. Masz możliwość awansu, co wiąże się nie tylko ze zmianą stanowiska ale z wyższym wynagrodzeniem. Jeżeli :

 • Masz skończone 18 lat,
 • Masz maturę,
 • Nie byłeś / aś karany / a,
 • Potrafisz obsługiwać komputer,
 • Masz chęci do pracy,
 • Chcesz rozwijać swoje umiejętności w sprzedaży To... Nie zastanawiaj się dłużej, tylko wyślij swoje CV lub przyjdź i złóż osobiści ul.
 • Szosa Chełmińska 166 p.3. Możesz być pewny / a, że zadzwonimy i umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Naszej firmy zapraszamy na stronę www.

  telmon.pl lub Facebook. Prosimy o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  Prosimy o dołączenie klauzuli : Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodna z RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Telmon Sp.

  z o.o. S.K.A z siedzibą w Łodzi, 90-562 , ul. Łąkowa 3 / 5, numer KRS 0000367350 w celu bieżącej i przyszłych rekrutacji.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Klauzula informacyjna zgodna z RODO Administratorem danych osobowych jest Telmon Sp. z o.o. S.K.A. siedziba : 90-562 Łódź, ul.

  Łąkowa 3 / 5; KRS : 0000367350. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku