Przedstawiciel Handlowy hurtownia motoryzacyjna
Hurtownia Motoryzacyjna
Bartoszyce, Warmińsko-mazurskie
5 d. temu

Dam pracę : Przedstawiciel handlowy Hurtownia motoryzacyjna w Bartoszycach zatrudni przedstawiciela handlowego. Wymagania : prawo jazdy kat B.

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres e-mail Powierzone zadania to :

  • utrzymywanie obecnych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • monitorowanie lokalnego rynku cześci
  • koordynowanie dostaw oraz logistyki
  • wdrażanie akcji promocyjnych Oferujemy :
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju w ciekawej firmie
  • wszelkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych