EVENT MANAGER / PROJECT MANAGER
Meeting Planner Sp. z o.o.
Warszawa
35 d. temu

Opis firmy

Spółka Noble Concierge należy do potężnej grupy kapitałowej Getin Noble Bank i jest rozbudowanym serwisem informacyjno-organizacyjnym, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie.

Na rynku od 10 lat, nieprzerwalnie jako lider w branży i niekwestionowany ekspert usług premium.Aktualnie poszukujemy pracowników na różne stanowiska, zależnie od profilu, kompetencji i doświadczenia kandydata : -

dla doświadczonych - stanowisko event manageraKultura pracy w Noble Concierge jest mieszanką tego, co można obserwować w korporacji, jednak z dużą dawką elastyczności i miejscem na indywidualność każdego pracownika.

Jesteśmy spółką w stabilnej grupie kapitałowej. Mamy ugruntowaną reputacje jako pracodawca i partner biznesowy. Jednocześnie praca w naszym biurze bardziej przypomina tę agencyjną pełną energii i kreatywnych rozwiązań.

Opis stanowiska

Zatrudnimy : event managera / project managera

Jeśli jesteś doświadczonym event managerem i chcesz dołączyć do Zespołu, który przygotowuje najbardziej prestiżową galę kulinarną WINE & FOOD NOBLE NIGHT - zapraszamy!

Zgłoszenia :

Nasi pracownicy zdobywają doświadczenie zawodowe w prestiżowym projekcie bankowości prywatnej, szybko stają się ekspertami rynku dóbr luksusowych.

Różnorodność zleceń sprawia że concierge nie zna rutyny!

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Nasi pracownicy mogą liczyć na punktualne płace (właścicielem Noble Concierge jest BANK), elastyczny czas pracy, pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie), luźną i sympatyczną atmosferę w młodym zespole.

Biuro Noble Concierge mieści się w centrum Warszawy, w nowoczesnym Wola Center, tuż przy stacji metra.

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku