Magazynier z obsługą wózka - praca dodatkowa !
BALANS SP. Z O.O.
Piotrków Trybunalski, Łódzkie
7 d. temu

Agencja Pracy Tymczasowej Balans Poland Sp. z o.o. (certyfikat 5177) dla naszego Klienta poszukujemy do pracy osób na stanowisko : Magazynier z obsługą wózka (wysoki skład) Miejsce pracy : Piotrków Trybunalski Od kandydatów oczekujemy : -

ukończonych 18 lat - uprawnień na wózki (wysoki skład) - aktualnych psychotestów Oferujemy : - umowę zlecenie - elastyczny grafik Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BALANS POLAND sp.

z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Juliusza Słowackiego 77, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez BALANS POLAND.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku