PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
TUZ
WARSZAWA
42 d. temu

Opis stanowiska :

  • Aktywne pozyskiwanie i bezpośredni kontakt z Klientami na podległym terenie
  • Odpowiedzialność za całokształt spraw związanych ze sprzedażą produktów firmy
  • Praca stacjonarna i w terenie
  • Cykliczne raportowanie wyników sprzedaży
  • Oferujemy :
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Jasne i przejrzyste warunki prowizyjne
  • Zwrot kosztów użytkowania samochodu
  • Realne perspektywy rozwoju oraz możliwość awansu
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Oczekiwania :

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia
  • Gotowość do pracy mobilnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych