Inżynier Procesu Lakierowania
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
dolnośląskie
11 d. temu

Obowiązki :

  • dobór parametrów aplikacji natrysku farb,
  • optymalizacja procesów lakierniczych w celu poprawy produktywności,
  • praca z dokumentacją techniczną,
  • czynny udział w rozwiązywaniu przyczyn błędów występujących w procesie.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość procesu lakierowania farb ciekłych,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Nasz Klient oferuje :

  • pracę w międzynarodowym środowisku w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Aplikuj