Specjalista w mKiosku
mBank S.A.
Gdańsk
16 d. temu

Opis stanowiska

Masz doświadczenie zawodowe i szukasz nowych wyzwań?

Chętnie wymienimy się z Tobą praktyką, podzielimy wiedzą o naszych produktach i usługach.

Jesteś ambitny i otwarty na potrzeby klienta?

Poszukujemy osób, które są zmotywowane do zdobywania wiedzy i kompetencji w branży finansowej.

Jako Nasz specjalista będziesz odpowiedzialny za :

  • aktywne pozyskiwanie, budowanie relacji oraz profesjonalną obsługę klientów
  • promowanie usług oraz produktów oferowanych przez naszą firmę
  • reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • Od kandydata oczekujemy :

  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży (mile widziane w branży finansowej)
  • zaangażowania w realizację celów oraz współpracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym w galerii handlowej
  • samodzielności w działaniu
  • Oferujemy

    Naszym specjalistom oferujemy :

  • pracę w przyjaznej atmosferze wśród młodych, ambitnych i otwartych ludzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz systemu prowizyjnego
  • elastyczny czas pracy
  • wdrożenie w miejscu pracy i kompleksowe wsparcie szkoleniowe
  • realne szanse rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • Rozwijaj się w firmie, w której praca jest doceniana. Zostań specjalistą i dołącz do naszego zespołu.