Kierowcy kat. C + E
AMPLUS Sp z.o.o
Prandocin Iły, małopolskie
9 d. temu

Amplus to wiodący polski dystrybutor i producent świeżych owoców i warzyw. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kierowcy kat.

C + EMiejsce pracy : Prandocin Iły Wymagania :

  • Prawo jazdy Kat. C + E
  • Karta kierowcy
  • Książeczka Sanepidu
  • Aktualne badania psychotechniczne
  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Aktualne orzeczenie lekarskie
  • Uczciwość i rzetelność, zaangażowanie
  • Dodatkowym atutem będzie kurs na wózek widłowy
  • Mile widziane doświadczenie w jeździe chłodniami Obowiązki :
  • Dostarczanie towaru do odbiorcy bez szkody dla jakości, zgodnie z międzynarodowymi standardami
  • Nadzorowanie czynności ładunkowych i rozładunkowych
  • Właściwe rozmieszczenie ładunku na pojeździe
  • Obsługa codzienna pojazdów i naczep Oferujemy :
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych : opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program Multisport
  • Nowoczesny tabor samochodowy (DAF, MAN)
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz Zainteresowanych prosimy o kliknięcie w przycisk APLIKUJ TERAZ! Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
  • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych