Process Expert (AP/AR/GL)
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
mazowieckie
3 d. temu

Dla nowo utworzonego Shared Service Center poszukujemy osób na stanowiska specjalistyczne oraz seniorskie.

Dołączając do zespołu będziesz mieć możliwość tworzenia struktury od podstaw oraz brania udziału w migracji procesów. Poszukujemy osób samodzielnych, nastawionych na rozwój zawodowy.

Obowiązki :

  • definiowanie planu projektu, określanie zasobów zgodnie z celami, harmonogramem i ograniczeniami budżetowymi,
  • ścisła współpraca z Project Managerem, szefem SSC i Grupą,
  • koordynacja realizacji poszczególnych etapów projektu do momentu uruchomienia procesu,
  • uczestnictwo w zarządzaniu zasobami wraz z Project Managerem,
  • zapewnienie stałej jakości dla Klienta w procesie zmiany,
  • udział w standaryzacji i poprawie efektywności procesów,
  • współuczestnictwo w określaniu potrzeb szkoleniowych,
  • prowadzenie dokumentacji procesowej.
  • Wymagania :

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w organizacji SSC, BPO.
  • wykształcenie wyższe o profilu finansowym,
  • doświadczenie oraz znajomość procesów finansowych (AP / AR / GL),
  • doświadczenie w przenoszeniu procesów finansowo-księgowych,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności analityczne, nastawienie na usprawnianie procesów.
  • Nasz Klient oferuje :

  • możliwość tworzenia struktur i procedur w nowopowstałym SSC,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych