Pracownik magazynowy
P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
Legnica, Dolnośląskie
7 d. temu

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-

zachodniej. Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski W związku z dynamicznym rozwojem do Oddziału firmy w Legnicy poszukujemy pracowników na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNOWY nr. ref : PM / LG Oczekiwania :

 • wykształcenie średnie lub zawodowe,
 • uprawnienia spawalnicze tlen-acetylen,
 • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, obsługi piły tarczowej i taśmowej.
 • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Oferujemy :
 • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
 • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
 • atrakcyjny pakiet socjalny, min. karty benefit, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodziną, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.
 • Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem) w ciągu 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres z zaznaczeniem odpowiedniego nr referencyjnego, lub , Tel.

  76 / 850 72 23 Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Otrzymanych ofert nie odsyłamy. Na CV prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.

  08.1997 Dz.U. 133 Poz. 883)". CENTROSTAL-WROCŁAW SA 50-950 Wrocław ul.Pełczyńska 4 50-950 Wrocław tel. +48 71 324 72 18 fax +48 71 324 73 00

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku