Sprzątanie - Nakło
HS Multiservices Sp. z o.o.
Nakło nad Notecią, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu

Zatrudnimy pracowników do sprzątania ręcznego i maszynowego Zakładu przy ul. Rudki w Nakle. Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie 2-

zmianowym. Umowa zlecenie. Wymagana książeczka sanepidowska. Praca od września do stycznia. Chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 728 993 025 lub przesyłanie CV drogą elektroniczną wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Informujemy, że : podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji.

a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez HS Multiservices Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku