Sprzedawca/doradca w sklepie motoryzacyjnym z orzeczeniem
Capital Work
Warszawa, Mazowieckie
8 d. temu

Firma Capital Work Sp. z o.o. wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko : Sprzedawca / doradca klienta Miejsce pracy : Centrum Handlowe Targówek Wymagania :

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • znajomość branży motoryzacyjnej mile widziana,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych mile widziana,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • orzeczenie o niepełnosprawności. Zakres obowiązków :
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • obsługa Klienta oraz fachowe doradztwo. Oferujemy :
  • długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • możliwość doskonalenia zawodowego. Prosimy o przesłanie CV i zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Capital Work Sp.
  • z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r.

    poz. 922). Jednocześnie wyrażam / nie wyrażam zgodę / y na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Capital Work Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pięknej 28A / 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

    Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Capital Work Sp. z o.o. ul. Piękna 28 A lok. 5, 00-547 Warszawa Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8510

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych