Listonosz z samochodem. Osoba z niepełnosprawnością.
Agencja Zatrudnienia Fundacja Aktywizacja
Gdańsk, Pomorskie
25 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta osób na stanowisko : Listonosz z samochodem (Poczta Polska) Miejsce pracy : woj. pomorskie, kujawsko-

pomorskie, zachodniopomorskie. Główny zakres obowiązków : przygotowanie korespondencji do doręczenia doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów przygotowanie karty rozliczeń przesyłek Od Kandydatów oczekujemy : wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego orzeczenia o niepełnosprawności prawa jazdy kat.

B oraz własnego samochodu gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych braku przeciwskazań do pracy fizycznej (noszenie paczek) umiejętności współpracy w zespole umiejętności organizacji pracy Naszym pracownikom oferujemy : stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 460-

letniej tradycji praca w firmie, która została laureatem konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku