Kwalifikowany Pracownik Ochrony BROŃ - wysoka stawka
Hunters sp. z o.o.
Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
9 d. temu

Jedna z największych firm z branży ochrony w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko : Kwalifikowany Pracownik Ochrony Miejsce wykonywania pracy -

 • PORAŻYN zmiany do wyboru - 12 h lub 24 h Wymagania : - Niekaralność; - Umiejętność pracy zespołowej; - Rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
 • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony; - Pozwolenie na broń. - Mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa.
 • Oferujemy : - Pracę od zaraz, - Stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia, - Pełne umundurowanie, - Szkolenia. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres lub kontakt telefoniczny pod numerem : 609-

  331-698 ZAPRASZAMY !!! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli zgody.

  Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Organizację HUNTERS (HUNTERS Sp.

  z o.o., Green HUNTERS Sp. z o.o. sp. k., Human HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., Blue HUNTERS Sp. z o.o. sp. k, Zone HUNTERS Sp.

  z o.o. sp.k., z siedzibą przy ul. Bukowskiej 114 w Grodzisku Wielkopolskim, 62-065 wchodzących w skład HUNTERS; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników Organizacji HUNTERS dostępne są na stronie : https : / / hunters.

  pl / o-firmie / rodo / W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez (HUNTERS Sp.

  z o.o., Green HUNTERS Sp. z o.o. sp. k., Human HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., Blue HUNTERS Sp. z o.o. sp. k, Zone HUNTERS Sp.

  z o.o. sp.k., z siedzibą przy ul. Bukowskiej 114 w Grodzisku Wielkopolskim, 62-065 wchodzących w skład HUNTERS; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku