Reprezentant Handlowy LCV Renault Trucks
Volvo Trucks
Polska
17 d. temu

Reprezentant Handlowy LCV Renault Trucks

Opis stanowiska

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo -

być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko :

Reprezentant Handlowy LCV Renault Trucks

Lokalizacja : Młochów k / Warszawy

Kogo szukamy?

Jesteś ambitny / a i nie boisz się podejmować wyzwań? Posiadasz tzw. żyłkę handlowca - swobodnie rozmawiasz z ludźmi, potrafisz przekonywać, negocjować i budować relacje?

Już spełniasz nasze pierwsze wymagania. Nigdy się nie poddajesz? Potrafisz przedstawić swój punkt widzenia z przyjaznym nastawieniem oraz wytrwałością i asertywnością?

Jeszcze lepiej. Znasz branżę motoryzacyjna? Praca w terenie nie stanowi dla Ciebie problemu? Tym bardziej chcemy Cię poznać.

Konkurencja w lekkich pojazdach transportowych jest bardzo duża. To od Ciebie zależy jak przekonasz klienta do zakupu naszych samochodów i opcji dodatkowych.

To od Twojego profesjonalizmu będzie zależało, czy klient do nas wróci. Może już masz nawet pomysł jak to zrobić. Jeśli nadal jesteś zaciekawiony tym co czytasz i czujesz, że spełnisz się w tej roli to jest to praca dla Ciebie!

Co nas wyróżnia?

Bez wątpienia jest to uczciwość. Mamy jasne warunki wynagradzania i wypłaty prowizji. Nie zmieniamy zasad gry, gdy przychodzi do wypłaty.

Rzetelnie wynagradzamy naszych pracowników, bo wiemy, że to najważniejszy kapitał dla naszej firmy. Tylko od Ciebie będzie zależeć ile zarobisz.

Chcesz zobaczyć jak wygląda uczciwy biznes? Zapraszamy do nas.

Nasz zespół jest różnorodny. Spotkasz u nas osoby z bogatym doświadczeniem w branży transportowej od których się wiele nauczysz, jak również młodych pasjonatów, którzy zarażą Cię swoją energią.

Pożądasz wiedzy? Dostaniesz dostęp do szerokiej bazy dotyczącej nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jeśli będziesz potrzebował wsparcia w obszarze w którym czujesz się mniej pewnie z chęcią pomożemy.

Jedziemy na tym samym wózku i dlatego wspieramy się we wszystkim.

Oczywiście gwarantujemy podstawowe narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, telefonu komórkowego i laptopa. Twoje zdrowie też jest naszym priorytetem, dlatego dołączamy prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.

Teraz wszystko w Twoich rękach. Jeśli czujesz, że ten opis pasuje do Ciebie, chcesz dobrze zarabiać, problemy są dla Ciebie ciekawostką, a nie powodem do zmartwień i jesteś gotowy podejmować wyzwania każdego dnia- zapraszamy do aplikowania.

Przyślij do nas swoje CV i krótki list motywacyjny. List ten powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć, dlaczego Twoim zdaniem jesteś idealnym kandydatem.

Najważniejszy jest ten pierwszy krok.

Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy oraz stanowiska :

https : / / youtu.be / mhqtNubtVBQ

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych.

Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883) .

O nas

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.

Since 1894, Renault Trucks supplies transport professionals with robust tools and robust relationships. The vehicles (from 2.

8 to 120 tons) and services offering are adapted to different transport applications and contribute to reduce customers’ operational costs.

With Renault Trucks you will be part of a global and diverse team. We work with passion, we trust each other and we embrace change to stay ahead.

We make our customers win.

19-Sie-2018

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku