magazynier Wołomin
Firma Inter Cars
Warszawa
5 d. temu

Filia Wołomin

Dołącz do naszego zespołu jako :

Magazynier Opis stanowiska

Przyjmowanie dostaw

Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek

Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie Y

Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów Oferujemy :

Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

Wynagrodzenie : podstawa + premia uzależniona od wyników

Możliwość rozwoju zawodowego

Pracę w systemie zmianowym Wymagania :

podstawowa wiedza

podstawowa umiejętność obsługi komputera

skrupulatność i dokładność

Administratorem Danych Osobowych jest JAG Sp. z o.o. z siedzibą w 03-236 Warszawa, ul. Annopol 21. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych numer tel.

0-665394207 (adresem email : twasik intercars.eu). Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę JAG Sp.

Z O. O., w szczególności przez JAG Sp. z o.o. z siedzibą w 03-236 Warszawa, ul. Annopol 21. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan / Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Grupę JAG Sp.

z o. o., w szczególności przez JAG Sp. z o.o. z siedzibą w 03-236 Warszawa, ul. Annopol 21. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku