konsultant ds/ węgier
fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos młodych
Poznań, Wielkopolskie
8 d. temu

konsultant ds / węgier Jeżeli : -interesujesz się kulturą, polityką, ekonomią i społeczeństwami Węgier -posiadasz wiedzę ukierunkowaną na obszary i społeczeństwa Węgier -

posiadasz umiejętność rozpoznawania i analizowania problemów na obszarze zainteresowań -znasz język węgierski , co będzie dodatkowym atutem Rodzaj pracy i forma : staż / praktyka / wolontariat Minimalne wykształcenie : studenci ostatnich lat studiów (wschodoznawstwo, politologia, stosunki międzynarodowe) Oczekujemy

 • szerokiej wiedzy z zakresu wybranej dziedziny dotyczącej Państw Wschodnich
 • orientacji w bieżących wydarzeniach kulturalnych / społecznych / politycznych
 • zdolności do obiektywnej oceny wydarzeń
 • umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości
 • sumienności, regularności, pracowitości
 • osób nietuzinkowych, energicznych, posiadających ciekawe poglądy Oferujemy : -zdobycie doświadczenia zawodowego -kształcenie umiejętności -
 • możliwość udziału w ciekawych projektach -potwierdzenie współpracy (referencje) -możliwość współpracy zdalnej z ustaleniem indywidualnego czasu pracy Kilka słów o nas-

  KAŻDY Z WAS MA SZANSĘ na rozwinięcie i wykazanie swoich umiejętności, jeżeli tylko wyrazi chęć, zdeterminowanie oraz umotywowanie, by nabywać nowe doświadczenie, umiejętności i kontakty w branży.

  W przyszłości planujemy organizować koncerty, spotkania tematyczne, utrzymywać kontakty ze studentami z całej Europy i świata, pośredniczyć w organizowaniu praktyk, stażów i pracy na terenie Polski i poza jej granicami.

  Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem rozwoju młodych ludzi.

  Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.

  Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.

  Posiadamy doświadczoną kadrę z różnych branż .Współpracujemy również z przedsiębiorcami, organizacjami studenckimi, uczelniami, organizacjami politycznymi.

  Jednym z projektów Fundacji jest portal www.e-magnes.pl. E-magnes skierowany jest przede wszystkim do ludzi - którzy chcą coś zmienić -

  a nie wiecznie narzekać. To młodzieżowa witryna internetowa - projekt tworzony przez studentów i ludzi młodych. Poprzez Internet chcemy trafić do możliwe jak największej grupy osób, z którymi chcemy utrzymywać stałe relacje.

  Portal ma na celu stworzenie grupy ludzi, którzy poprzez swoje działania zdobędą doświadczenie i przepustkę do realizacji swoich twórczych marzeń.

  Masz głowę pełną pomysłów? Przyłącz się do nas!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku