Spawacz-Monter - Team! 11,51€/h + 35€ netto
JOBFACTORY Germany
Katowice, Śląskie
37 d. temu
source : Lento.pl

Spawacz-Monter - mile widziany dwuosobowy Team! Bawaria Zakres obowiązków : Montaż i spawanie rur PPS i listew Montaż ocynkowanych rur w sieci Montaż rur ze stali nierdzewnej Wymagania : Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym -

w Teamie wystarczy jedna komunikatywna osoba Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane Doświadczenie na stanowisku pracy Zdolności manualne Oferujemy : Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające : ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie : 11,51€ / h + 30€ netto diety dziennej Ciekawą pracę Możliwość rozwoju zawodowego Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami, w temacie podając stanowisko pracy, na adres : www.

jobfactory-germany.com Celem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji, proszę zamieścić klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku