Ekspert ds. Data Mining i Big Data
T-Systems
Warsaw
25 d. temu

Opis stanowiska pracy

1. Koordynacja procesu budowy i utrzymania modeli Data Mining i Big Data oraz zarządzanie zespołem ds. modelowania Data Mining i Big Data

2. Tworzenie i utrzymanie modeli oraz rozwijanie metodyki Data Mining i Big Data w T-Mobile Polska

3. Rozwój narzędzi Data Mining i Big Data oraz współpraca w tym obszarze z IT

4. Współpraca i wsparcie dla Marketingu B2C i B2B

Wymagania

1. Co najmniej 5 lat doświadczenie w pracy z modelami Data Mining :

  • zarządzanie cyklem życia modelu
  • ocena jakości modelu
  • 2. Znajomość rynku telekomunikacyjnego

    3. Praktyczna znajomość zagadnień IT związanych z pracą z dużą hurtownią danych

    4. Wymagane jest doświadczenie z następującymi technologiami :

  • R : RStudio
  • SAS : Enterprise Miner, Enterprise Guide
  • Oracle i Hive na poziomie przynajmniej podstawowym
  • 5. Mile widziana znajomość :

    T-Mobile Polska

    Jesteśmy jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce : obsługujemy ponad 10,251 mln klientów. Jako operator zintegrowany, oprócz usług mobilnych i stacjonarnych, oferujemy pełen pakiet usług ICT, a w ramach T-

    Mobile Usługi Bankowe - pełną paletę usług finansowych.

    T Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad 99,8% populacji zasięgiem LTE, dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze sieciowej.

    Zatrudniamy około 4000 osób, stosując najlepsze, światowe praktyki w zakresie zarządzania personelem. Dzięki temu w 2017 roku po raz 8.

    z rzędu zostaliśmy uhonorowani odznaczeniem Top Employers.

    Jesteśmy częścią globalnego koncernu telekomunikacyjnego Grupa Deutsche Telekom (DT), która zatrudnia globalnie ponad 225 tysięcy pracowników i prowadzi działalność w 50 krajach na świecie, obsługując ponad 200 mln klientów.

    T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

    Ty też? Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych