Kierowca C+E 3/1 2500 Euro, niemiecka umowa, podst niemiecki
Work o`clock
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
7 d. temu

Firma Work o clock funkcjonuje na rynku pośrednictwa pracy od 2015 roku. Współpracujemy z pracodawcami z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Dzięki nam, pracę na terenie Unii Europejskiej, znalazło już wielu pracowników każdego szczebla, w różnych branżach. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, skutkuje bardzo dobrze dobranym stanowiskiem pracy do Państwa kwalifikacji, u sprawdzonego pracodawcy.

Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy : Kierowca C+E Miejsce pracy : Niemcy, Siedziba firmy : Fresenburg Opis stanowiska : -

Transport materiałów budowlanych Wymagania : - doświadczenie przy pracy jako kierowca C+E - Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym -

Motywacja do pracy, oraz odpowiedzialność - Chęć wyjazdu na dłuższy okres czasu Oferujemy : - Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony -

Wynagrodzenie wysokości 1800 euro + 732 euro premii miesięcznie - Pracę od zaraz w systemie 3 / 1 Aplikuj już dziś! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Work o’clock zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku