Specjalista ds. Prognoz i Optymalizacji Systemów
Żabka
Poznań, wielkopolskie, Polska
23 d. temu

Twoje zadania :

  • praca optymalizacyjna w modułach systemu SAP do prognozowania i składania zamówień
  • analiza zachowania sprzedaży indeksów
  • dbałość o dopasowanie modelu prognostycznego do rzeczywistej sprzedaży
  • określanie wpływu działań promocyjnych na poziom sprzedaży
  • zarządzanie profilami, parametrami, które mają wpływ na jakość prognoz sprzedaży
  • tworzenie dokumentacji, prezentacji na temat wprowadzonych rozwiązań oraz szkolenie planistów zapasu z nowych rozwiązań
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemu do prognozowania
  • udział w projekcie udoskonalania programu do prognozowania i automatyzacji zamówień
  • Oczekujemy od Ciebie :

  • 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG)
  • doświadczenia w prognozowaniu popytu
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) weryfikowane w trakcie rekrutacji
  • doświadczenia w pracy na hurtowni danych
  • podstawowej wiedzy na temat zarządzania zapasami
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i pracy zespołowej
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • orientacji na wynik
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • Oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do wielu narzędzi analitycznych
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość udziału w projektach Departamentu Logistyki
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych