Współpraca agencyjna Firany
Fabryka Firanek Wisan S.A.
Mława, Mazowieckie
7 d. temu

Opis stanowiska : Zakresem obowiązków Agenta jest sprzedaż firan, tkanin, wyrobów konfekcjonowanych i innych artykułów dostarczonych przez F.

F.WISAN S.A. Wymagania : Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia - Własny lokal handlowy - Doświadczenie w sprzedaży (branżowe mile widziane) Oferujemy : 1.

Firma WISAN S.A. udziela wsparcia w zakresie wyposażenia lokalu : - dostarcza meble, ekspozytory, regały - pokrywa 100% kosztów sprzętu komputerowego, kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej 2.

WISAN S.A. pokrywa 100% kosztów reklamy zewnętrznej, udziela wsparcia w zakresie reklamy prasowej, ulotek, plakatów etc.

3. Towary i wyroby przekazywane są Agentowi na zasadzie przesunięcia międzymagazynowego (Agent nie ponosi żadnych kosztów).

4. WISAN S.A. ponosi 100% kosztów ubezpieczenia towarów i wyrobów. Szczegółowe informacje, jak i wzory umów dostępne są w Dziale Sprzedaży Krajowej WISAN S.A. : tel; 158122240

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych