Opieka Seniorki Niemcy Frankfurt
Pflege Mit Herzen 24
Wrocław, Dolnośląskie
7 d. temu

Zastępstwo od 5.09 na 2mies. do Frankfurtu Wynagrodzenie : 1350e / mies. Wymagania : Wymagania : znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Mile widziane prawo jazdy. STAN ZDROWIA POOPIECZNEJ : 92 lat, 165 cm, 58 kg (stopień niepełnosprawności- 2) Podopieczna ma lekką demencję, słabszy słuch, problemy z krążeniem, częściową inkontynencje i nadciśnienie.

Porusza się o lasce lub przy balkoniku. Po schodach wchodzi ze wsparciem. Stan psychiczny podopiecznej może być czasami zaburzony.

Podopieczna przesypia noce. Na chwilę obecną do podopiecznej przychodzi opieka medyczna, która zakłada pończochy i rozkłada leki.

OBOWIĄZKI OPIEKUNKI : Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach : pielęgnacji ciała, kąpaniu, myciu włosów, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia.

W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom : przygotowuje posiłki / podaje posiłki, robi zakupy, pierze, prasuje itp.

DODATKOWE INFORMACJE : Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki jest do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem (30m2).

Jest Internet. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną. Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny : 508 624 675.

W naszej bazie posiadamy wiele ofert pracy na terenie całych Niemiec. Pflege mit Herzen Sp. z o.o. Sp. k

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku