operator linii produkcyjnej
Randstad Polska S. z o.o.
Strzegom, Dolnośląskie
8 d. temu

Praca w Strzegomiu! Blisko, ciepło i pięknie pachnie! Dołącz do Pracowników piekarni Aryzta i zabieraj bułki do domu! Zadzwoń lub wyślij sms : 506 463 228 ! Dla naszego Klienta, firmy Aryzta, zlokalizowanej w Strzegomiu, poszukujemy osób do pracy tymczasowej na stanowisko : operator linii produkcyjnej Zakres obowiązków : obsługa maszyn i urządzeń oraz dokonywanie drobnych napraw realizacja planu produkcyjnego kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu Oczekiwania : umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych umiejętność współpracy w zespole, książeczka do celów sanitarno-

epidemiologicznych lub chęć wyrobienia Oferta : współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową atrakcyjne wynagrodzenie +premie Platforma Benefitowa Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, tańsze bilety do kin) możliwość rozwoju zawodowego oraz bezpośredniego zatrudnienia u Klienta praca w międzynarodowym środowisku Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy lub o kontakt pod nr tel.

506 463 228. Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych od kandydatów / pracowników! Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul.

Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani / Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę.

Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku