Ślusarz/Monter
Kadry Serwis Sp. z o.o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko : Ślusarz / Monter Miejsce pracy : Szczecin Numer ref.

Ślusarz Szczecin Obowiązki - prace ślusarskie : cięcie, szlifowanie, wiercenie itp - praca przy składaniu urządzeń / konstrukcji na podstawie rysunku technicznego -

dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyny i narzędzi Wymagamy : - doświadczenie na podobnym stanowisku, -

chęć do pracy. Oferujemy : - stabilną pracę, - możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia. Mile widziane osoby z Ukrainy.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531-641-084. Aplikację prosimy przesyłać za pośrednictwem naszej strony https : / / kadryserwis.

pl / oferty-pracy Prosimy o zamieszczenie klauzuli : Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp.

z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w / w firmę.

Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom). Nie jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu Agencji

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku