monter spojlerów do aut sportowych
REHAU
Głuchołazy, Opolskie
10 d. temu

PRACA DLA TYLKO REZOLUTNYCH, POZYTYWNYCH I SKRUPULATNYCH OSÓB NA JAKIM STANOWISKU? - Na stanowisku operatora produkcji i montażu spojlerów samochodowych w rodzinnej firmie Rehau , która dba o pracownika i stara się by współpraca układała się pomyślnie i jak najdłużej.

GDZIE?- Moravská Třebová, Czechy ILE ZAROBISZ?- 3000ZŁ na rękę, zdecydowanie wynagrodzenie może urosnąć jeśli wykażesz się aktywnością i będziesz chodzić na nadgodziny.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY? Zręczności manualnych, chęci do pracy w systemie 3-zmianowym, zaangażowania, optymizmu i uczciwości! POMOC?

 • oczywiście, że Ci pomożemy! Zorganizujemy i opłacimy dojazd z Katowic na miejsce pracy. Zapewnimy i w 100% opłacimy zakwaterowanie w pobliżu fabryki.
 • Nasz koordynator pomoże w założeniu konta bankowego oraz innych formalnościach. CO JESZCZE MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ?- umowę o pracę na czas nieokreślony, ubranie robocze, opiekę i pomoc polskiego koordynatora na miejscu, bony do wykorzystania w sklepach, restauracjach, stabilne zatrudnienie, terminowe wynagrodzenie.

  CO TERAZ MASZ ZROBIĆ!?- WYŚLIJ DO MNIE SWOJE CV, NAPISZ SMS-A LUB ZADZWOŃ! 533306885 Email : Jeśli w dalszym ciągu się wahasz .

  Słusznie mam Ci jeszcze wiele do powiedzenia

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku